Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı’na Vurgu Yaptı

0

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Yakakent ve Alaçam 7. Olağan Kongrelerine katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi.

Milletvekili Köktaş, “Demokrasinin katledildiği, adeta bir neslin yok olduğu Tarihimizin kara günlerinden biri olan 12 Eylül 1980 darbesinin yıl dönümün de , darbe ve darbe girişiminde bulunanları, insanlık suçu işleyenleri, yaptıranları, o zihniyettekileri bir kez daha kınıyor ve lanetliyorum” dedi.

“AK Parti iktidarı ile birlikte dev hizmetler, büyük projeler hayat buldu. Bunu kimle yaptık, nasıl yaptık, bu sizlerle, milletimizle birlikte, beraber yapıldı” diyen Köktaş şöyle konuştu; “Artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak sloganıyla yola çıkan, ‘Yakın ışıkları, Türkiye aydınlansın’ sloganıyla yola devam eden, yola çıktığında ‘benim iki gömleğim var, biri bayramlık, biri idamlıktır’ diyen, iktidara geldiği günden itibaren, uçağını kendisine otel yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti kadrolarıyla yapıldı. Allah herkesten razı olsun. Cumhurbaşkanımız Erdoğan çıkmış olduğu bu yolda yalnız değil. Siyasi görüşleri dahi farklı görüşe sahip olmuş olsa bile, vatan, millet, devlet ve bayrak deniliğinde bir araya geldiğimiz Cumhur İttifakı’nın MHP ve onun Genel Başkanı Devlet Bahçeli de var. Birlikte yürüyoruz bu yolu, birileri bu ittifakı gölgelemeye, karalamaya, bölmeye, parçalamaya çalışsa dahi her iki liderde ‘mesele memleketse gerisi teferruattır’ diyerek, yoluna emin adımlarla yürüyor. Hedeflerine yürüyen o iki güç inşallah bizi 2023-2053- 2071 hedeflerine birlikte taşıyacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz