Fuat Köktaş: 2014’te Söz Verdik Tekkeköy Şehirleşti

0

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy 7. Olağan İlçe Kongresi’ne katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi.

Fuat Köktaş, 2014 yılındaki yerel seçimde Tekkeköy’de açtıkları SKM’de o dönem ‘İl Başkanı’ olarak yaptığı konuşmasını hatırlattı.

Köktaş, Tekkeköylü hemşehrilerime şöyle seslenmiştim; “Tekkeköylü hemşerilerim, Tekkeköy’ün ismi Tekkeköy olarak kalsın, ancak Tekkeköy’ün yaşanabilir bir şehir olmasını istiyorsanız sesinizi çıkartın, sandıkta kararınızı verin demiştim. Hemşehrilerimiz sandıkta o kararı vererek Tekkeköy’ü AK Partili Belediye yaptı. Hamd olsun sizlerin takdiri, teşkilatımızın başarılı çalışmaları sayeside, Cenab-ı Allah’ın nasibiyle Tekkeköy ilçemiz AK Partili bir belediye ile yönetilmeye başladı.”

ARADAKİ FARKI GÖRÜYORSUNUZ
“Spor, yol, sosyal alan ve özel müteşebbislerin ilçedeki yatırımlarıyla Tekkeköyümüz bir şehir, bir yerleşim ve bir yaşam yeri haline geldi, gelmeye de devam edecektir” diyen Fuat Köktaş, sözlerini şöyle tamamladı; “Geçmişteki Tekkeköy ile AK Parti belediyeciliği ile yönetilmeye başlandığı Tekkeköy arasındaki farkı siz değerli hemşehrilerimiz çok iyi biliyor. Tekkeköy, sanayileşmenin hızlı bir şekilde artış gösterdiği, sanayi bölgelerinin kurulduğu, yatırım, iş, istihdam alanlarının üretim alanlarının oluşturulduğu önemli bir ilçedir. Samsun’un lokomotif bir ilçesidir. Tekkeköy belediyemiz ve ilçe yönetimimiz gerçekten kendisini aşmış, zincirleri kırmış, hemşehrilerinin derdiyle dertlenen, yanında duran, düğünde, cenazede, hastasında, her zaman hemşehrilerinin yanında olan anlayışla hareket ediyor. Allah sizlerden razı olsun. İşlerimiz bitmedi.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz