Forza Samsun ve ÜSD’de Yeni Dönem

0

Samsunspor taraftarı, Forza Samsun ve Üniversiteli Samsunspor Derneği’nin (ÜSD) yeni yönetimi belirlendi. Eski başkan Oğuz Bulgan’ın görevinden ayrılışının ardından Kırmızı-Beyazlılar’da yeni başkan Eren Yılmaz oldu.

Başkan Yardımcısı Kürşad Sami Güdeloğlu, Tribün Koordinatörü Burak Baysal, Basın ve İlişkiler Onur Emirza, Sekreter Arda Enes Yanbakan, Sosyal Meyda Koordinatörü Çağrı Ak ve Dernek İşletme Sorumlusu ise Ahmet Sunar olarak belirlendi.

GENİŞ YÖNETİM KADROSU
Forza Samsun ve ÜSD’nin yönetim kurulu yedek listesinde, İlker Seven, Mehmet Kahraman, Mete Güven, Oğuzhan Güngör, Osman Salur, Serkan Gündoğan ve Serdar Çayan bulunuyor. Denetleme Kurulu’nda Utku Gezgin, Alihan Yaşar, Alper Erken, İrfan Altındal, Salih Usta ve Özcan Vural yer aldı. Kırmızı-Beyazlılar’ın Forza Altyapı biriminde ise, Göktuğ Berkut Akkaya, Alperen Yaşar, Mirza Taylan Biçer, Ahmet Nezir Demir, Furkan Hoşol ve Enes Atasoy görev yapacak.

FARKLI RENKLERİN TANIŞMA KAHVALTISI
Üniversiteli Samsunsporlular Derneği (ÜSD) ve Forza Samsun grubu, diğer kulüplerin taraftarlarının Samsun temsilcilikleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nde düzenlenen organizasyona ÜNİBJK, ÜNİGFB, UltrAslan Üni, Üni Hodri Meydan ve Üni Adana Demir temsilcileri katıldı. Tanışma amaçlı düzenlenen kahvaltı organizasyonunda tribünlerdeki sorunlar konuşuldu.

“İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIZ”
ÜSD Başkanı Eren Yılmaz, “Davetimizi geri çevirmeyip derneğimize gelen taraftar grubu temsiciliklerine teşekkür ediyoruz.” dedi. Forza Samsun Tribün Koordinatörü Burak Baysal ise, “Bu vesileyle armalarını üniversitelerde temsil eden kardeşlerimiz ile tanışmış olduk. Kendileri de bizlere faaliyetlerinden ve projelerinden bahsetti. Bundan sonraki günlerde de kendileriyle iletişim halinde olacağız.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz