Ferhat: Galibiyet Serisine İhtiyacımız Var

0

Tuzlaspor galibiyetine ihtiyaçları olduğunu ve bunu seriye dönüştürmek istediklerini dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı futbolcusu, sosyal medya hesabından Tuzla maçını değerlendirdi.

Yılport Samsunspor’un başarılı orta saha oyuncularından Ferhat Çulcuoğlu, takıma olan katkısıyla herkesin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tuzlaspor galibiyetine ihtiyaçları olduğunu ve bunu seriye dönüştürmek istediklerini dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı futbolcusu, sosyal medya hesabından Tuzla maçının kısa bir değerlendirmesini yaptı.

“BAŞARACAK GÜÇTEYİZ”
Ferhat Çulcuoğlu yaptığı açıklamada, “Oyun olarak üstüne koyarak ilerlediğimiz son 3 maçta galibiyet alamamıştık. 3 puan olmadığı zaman genelde oyun değer görmez o yüzden bu maç artık oyun nasıl olursa olsun galibiyetle bitmeliydi. Hem bizim hem taraftarımızın hem de hasta olan başkanımızın bu morale ihtiyacı vardı. Bu motivasyonla sahaya çıktık ve çok şükür istediğimizi aldık. Hedefimize ulaşabilmemiz için galibiyet serisine ihtiyacımız var. Bunu başaracak güce sahibiz. Tüm takım arkadaşlarımın ayağına yüreğine sağlık.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz