Fener Plajı ve Suada Sezona Merhaba Dedi

0

Samsun’da Batıpark’ta sadece kadınlara hizmet veren Fener Plajı ile Doğupark’ta bulunan Suada Aquapark yeni yaz sezonuna ‘merhaba’ dedi.

Samsun’un batısında yer alan 235 metre uzunluğunda 48 metre genişliğindeki mavi bayraklı Fener Plajı ile kentin doğusunda bulunan Suada Aquapark yeni deniz sezonu için hazırlandı.

Temiz ve ince kumlara ev sahipliği yapan plaj ve yarı olimpik açık yüzme havuzu, aqua parkı, çocuk havuzu ile denizin içinde bir ada olan tesiste, koronavirüs tedbirleri kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan tüm tedbirler yerine getirildi.

TÜM TEDBİRLER ALINDI
Tüm plajlarla fiziksel mesafe kurallarına göre bir kapasite belirlendi. Gün içinde plajlarda sık sık denetim yapılarak, sosyal mesafe kurallarına uymayan misafirlere uyarılar yapılacak. Alkol bazlı el antiseptiği bulunan dezenfektan kutularının yerleştirildiği tesisler boşaldıktan sonra yeniden temizlenecek. Tuvalet gibi alanlar her kullanımdan sonra dezenfekte edilecek ve tesislere maskesiz kimsenin girmesine izin verilmeyecek. Her gelenin ateşi ölçülecek.

Batıpark’ta bulunan Fener Plajı; her yaz sezonunda olduğu bu yıl da sadece kadınlara hizmet verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz