‘Evde Kal Samsun’

0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile Orhan Kırcalı, sosyal medya hesaplarından yayınladıkları kısa video ile ‘Evde Kal Samsun’ mesajı verdi.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen ve ölümlere neden olan coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyulması konusunda sürekli uyarılar ve bilgilendirmeler yapılırken, en riskli dönem olduğu belirtilen bu haftada ‘EvdeKal’ çağrıları herkesce yineleniyor.

Sosyal medyada bu konuda sürekli paylaşımlar yapılırken, ünlü isimler de evlerinde çektikleri videolarla vatandaşlara ‘EvdeKal’ çağrısı yapıyor. Bu kapsamda Samsun’un Ankara’daki vekilleri Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı da evlerinde çektikleri kısa video ile ‘Evde Kal Samsun’ mesajı verdi.

HAYAT EVE SIĞAR SAMSUN
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Virüs ihmale gelmez. Tedbiri elden bırakmamalı bir müddet sosyal izolasyon uygulamalıyız. Resmi açıklamalar dışındaki hiç bir bilgiye itibar etmemeliyiz” uyarısında bulundu. “Çok yakın bir vakitte birbirimize tekrar yakın olmak için, şimdi biraz uzak kalalım” diyen Karaaslan, “Şimdi gönül selamı ile birbirimize olan sevgimizi gösterelim. İhtiyaçlarını karşılamada yaşlılara ve muhtaçlara destek olalım” diye konuştu.

BU YAŞIMA KADAR HİÇ BU KADAR EVDE KALMADIM
Milletvekili Fuat Köktaş da, “56 yaşındayım. Hiç bu kadar evde kaldığımı hatırlamıyorum. Sevdiklerimi korumak için tedbirlerimi alıyorum, evde kalıyorum. Sizde tedbirlerinizi alın, evde kalın sevdiklerinizi koruyun. Hayat eve sığar Samsun” dedi. Milletvekili Orhan Kırcalı ise, “Devletimiz milletimizle ele vererek, coronavirüse karşı mücadelesini en üst düzeyde sürdürmektedir. Bizler de evimizde kalarak, bu riske karşı tedbir alalım. Birlikte başaracağız Samsun” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz