Esnafla Dayanışma İçerisinde Olacağız

0

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Samsun İlkadım İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde yapımına devam eden il başkanlığı binasında incelemerde bulundu. İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’tan bilgi alan Genel Başkan Yardımcısı Üstün, “Çok merkezi bir konumda herkesin ulaşabileceği güzel bir bina da milletimize hizmet edeceğiz” dedi.

“Bizim partimizin kapısı kimsenin inancına, diline, kökenine bakmaksızın herkese açıktır” diyen Üstün, “Genel Başkanımızın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da ifade gibi ettiği 83 milyon tüm Türkiye kendinin bir parçası olduğuna inanacaktır” ifadelerini kullandı.

TEŞKİLATLANMA BAŞLADI
İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt da, “İl binamızın devam eden tadilat çalışmaları ve teşkilat yapılanması hakkında kendisini bilgilendirdik. Farklı meslek gruplarından şehrimizin tüm kesimlerinin aidiyet hissedebileceği kapsayıcı yönetim oluşturmak için samimiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısa süre içinde kurucu il yönetim kurulu listemiz akabinde de kapsamlı istişare sürecimizi işleterek, ilçe yönetim kurallarımızı oluşturacağız” diye konuştu.

ODA BAŞKANLARINA ZİYARET
Daha sonra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün ve İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, korona sonrası normalleşme sürecinin başlangıcında en çokta morale ihtiyaç duyan esnafla dayanışma içinde olduklarını belirtti.

YÖNETİM KRİZİ VAR
Feramuz Üstün, “Ülkemiz zaten bir ekonomik krizin içindeydi. Pandemi süreci de bu krizden çıkmamızı iyice zorlaştırdı. Türkiye’deki ekonomik krizin ana sebebi yönetim krizidir. Siyasal, hukuk, adalet ve en önemlisi yönetim krizi yaşadığımız için ‘ekonomik kriz’ yaşıyoruz. Yapılan tüm bu keyfi uygulamaları kaldırıp memleketimize rahat bir nefes aldıracağız. Kimseyi ötekileştirmeden tüm milletimizi kucaklayacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz