Ana Sayfa Siyaset Eski Vekil Alişan’dan Örnek Dayanışma

Eski Vekil Alişan’dan Örnek Dayanışma

0

Tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül coronavirüs salgınının yayılmaması için ülkemizde alınan çeşitli tedbirler kapsamında virüsün hızlı bir şekilde yaygınlaşabileceği ve insanlar arasında yakın temasın olduğu çok sayıda sektörle ilgili işyerleri geçici olarak kapatılmıştı.

İŞYERLERİNİ KAPATTI
Samsun’da 3 dönem milletvekilliği ve Çarşamba Belediye Başkanlığı yapan Eczacı Cemal Alişan da örnek bir davranış sergileyerek, işyerlerini kapatmak zorunda olan kiracılarından ikinci bir duyuruya kadar kira almayacağını açıkladı. Çarşamba’nın batı yakasında kendisine ait olan bir işhanında; güzellik merkezi, diş polikliniği, duyum merkezi gibi işletmeler kirada oturuyor. Coronavirüs salgını nedeniyle işyerlerini kapatmak zorunda kalan esnafların en önemli giderlerinden olan kirayı almayacağını duyuran Cemal Alişan’a, kiracıları teşekkür etti.

OĞLU MESAJ GÖNDERDİ
Cemal Alişan’ın oğlu İlter Alişan tarafından kiracılara gönderilen mesajda; “Sevgili Alişan İş Merkezi sakinleri, ülkemizde bulunan coranavirüs salgını nedeniyle, kira ödemelerinizin iptali (ödenmemesi) bizden gelecek ikinci bir mesaja kadar ödeme yapmamanız rica olunur” ifadelerine yer verildi.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz