Eski Bakan Kılıç Ziyaret Turlarında!

0

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, 27 Ağustos’ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Beştepe Külliyesi’nde ziyaret ettikten sonra üst üste Samsun’da da bir dizi ziyaretler gerçekleştirmeye başladı.

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu’yu ziyaret eden Eski Bakan Kılıç, memleketi olan 19 Mayıs’ta da yeni göreve atanan Kaymakam İbrahim Civelek’i ve AK Parti’nin 19 Mayıs İlçesi’nde gerçekleştirdiği kongrede yeniden güven tazeleyen Fatih Seven’i ziyaret etti.

ESKİ BAKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na da ziyaret eden eski Bakan Suat Kılıç, ilçede devam eden projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Topaloğlu, eski Bakan Suat Kılıç’a ilçeye kazandırdığı yatırımlarından dolayı teşekkür ederek, ziyaret anısına Osmanlı el yapımı kılıç hediye etti.

SİYASETE GERİ Mİ DÖNÜYOR?
Uzun süredir siyasetten uzak bir dönem yaşayan eski Bakan Suat Kılıç’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret ettikten sonra Samsun’da başlattığı ziyaretler, yaklaşan AK Parti 7. Olağan İl Kongresi öncesi “Siyasete geri mi dönüyor” yorumlarını da beraberinde getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz