Ertuğrul Sağlam’dan Birlik Çağrısı

0

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam, Kırmızı-Beyazlı camiaya ve Samsun şehrine birlik ve beraberlik çağrısında bulundu: Tüm çalışmalarımızı Süper Lig’e çıkmak için yapacağız.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Bolu’da yaptığı ilk kamp etabının güzel geçtiğini belirten Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Herkesin birleştiği nokta, hepimizin beklentisi nasıl geçtiğimiz sezon 2. Lig de şampiyon olup 1. Lige çıktıysak, önümüzdeki sezon da amacımız 1. Lig’den Samsunspor’u layık olduğu Süper Lige taşıyabilmek. Bu doğrultuda tüm planlarımız ve organizasyonlarımız beklediğimiz gibi devam ediyor ve işleyiş açısından da herhangi bir sıkıntımız yok” dedi.

“HERKESTEN BİR İSTEĞİM VAR”
Yeni sezonda tüm enerjileri takımı Süper Lige çıkarmak için harcayacaklarını ifade eden deneyimli teknik adam şöyle devam etti: “Samsun’da olup da ‘Samsunsporluyum’ diyen, Samsunspor’un başarısını isteyen herkesten bir isteğim olacak. Kulüp içerisinde başkanı, yöneticisi, teknik kadrosu, futbolcusu ve personeliyle birlikte biz bir bütünlük oluşturacağız ve hedef birlikteliği içerisinde tüm çalışmalarımızı Süper Lig’e çıkmak için yapacağız.

“TÜM ENERJİMİZİ VERELİM”
“Kulübün dışarısında da şehrin dinamikleri, şehrimizin ileri gelenleri, taraftarlarımız, medyamız ve Samsunspor’u seven herkesten şunu istiyorum. Biz tüm enerjimizle kesinlikle önümüzdeki sene kafamızda hiçbir farklı düşünce barındırmadan tüm konsantrasyonumuzu, tüm enerjimizi bu takımı ‘Süper Lig’e nasıl taşıyabiliriz’ buna yönlendirmemiz gerekecek.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz