Ertuğrul Sağlam: Verdiğiniz Karar Skandal Dedim

0

Ümraniyespor deplasmanında yaşananların ardından kırmızı kart gören Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Benim hakeme itirazım samimi ve açık bir şekilde; sahaya girdim, “Verdiğiniz karar yanlış, bu bir skandaldır” dedim. Tek söylediğim bu” dedi.

“MÜRACAATI YAPTIK, BEKLİYORUZ”
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, “gerekli donelerimizi ortaya koyup, Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli müracaatı yapacağız. Biz müracaatımızı yapıp, ondan sonraki süreci bekleyeceğiz. Sakatlanan oyuncunun sağlık görevlilerinin sahaya girmesine rağmen sahayı terk etmeden oyunda kalmasında da bir hata var ama TFF yaşanan olayları ne şekilde değerlendirecek hep beraber göreceğiz. Benim hakeme itirazım samimi ve açık bir şekilde; sahaya girdim, ‘verdiğiniz karar yanlış, bu bir skandaldır’ dedim. Tek söylediğim bu. Hakem de sahaya girdiğimden dolayı bana kırmızı kart gösterdi. Orada yaklaşık 50-60 kişi sahanın içerisindeydi. Hakemi uyarmam bu noktadaydı” dedi.

“ÖNÜMÜZDE BİR FIRSAT VAR”
Cuma günü oynanacak olan Bandırmaspor maçını da değerlendiren Sağlam, “Geçen hafta ülke gündemini meşgul eden bir karşılaşma oynadıktan sonra o karşılaşmanın olumsuz izlerini bir kenara atıp, cuma günü oynanacak çok önemli olan Bandırmaspor maçı hazırlıklarına başladık. İnşallah cuma günü kendi sahamızda iyi bir mücadele, güzel bir oyun ve alacağımız 3 puanla da zirve yarışındaki mücadelemizi devam ettireceğiz. Bandırmaspor maçının geleceğe ışık tutması açısından önemli olduğu kadar bize katkı sağlayacağını inanıyorum. Hem geleceğe umutla bakma açısından hem de geçen haftanın olumsuz izlerini üstümüzden atmak için önümüzde güzel bir fırsat var” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz