Ercan Yazıcı: Futbolu Özledim

0

Antrenmanlarını bireysel olarak devam ettiren Kırmızı-Beyazlı ekibin kaptanı Ercan, futbol oynamayı çok özlediğini belirterek, “Bir an önce takım olarak liglerin başlamasını bekliyoruz.” dedi.

Yılport Samsunspor’un kaptanı Ercan Yazıcı, 18 Temmuz öncesinde hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor. Antrenmanlarını bireysel olarak devam ettiren Kırmızı-Beyazlı ekibin kaptanı futbol oynamayı çok özlediğini belirterek, “Bir an önce takım olarak liglerin başlamasını bekliyoruz. Çünkü yarım kalan maçlarımızı tamamlayarak şampiyonluğumuz ilan edip, şampiyonluk kupasını taraftarlarımıza armağan etmeyi istiyoruz” dedi.

“TAM FORM TUTMUŞTUM”
Ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini de sözlerine ekleyen Kırmızı-Beyazlı ekibin kaptanı Ercan Yazıcı, “Yaşadığım ciddi sakatlıkların ardından yeni yeni toparlanmış ve form tutmuştum. Virüs salgını nedeniyle liglere verilen ara açıkçası beni üzdü. Eğer ligler devam ediyor olmuş olsaydı bugün çok daha iyi durumda olabilirdim. Ancak yine de çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyorum. İnşallah ligler başladığında kaldığım yerden devam edeceğim” diye konuştu.

Samsunspor kaptanı Ercan, şu sıralar teknik heyetin kendisine verdiği program dahilinde kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz