Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba İlçesi Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 4,5 yıl AK Parti’nin Çarşamba İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu, 2004 yılından bugüne ilçeye çok büyük hizmetler yapmış olan ve bu dönem aday gösterilmeyen mevcut Başkan Hüseyin Dündar’ın da çok çalışkan bir belediye başkanı olduğuna dikkat çekti.

“MHP ile Cumhur İttifakı’nın en güzel örneği Çarşamba’da yaşanıyor” diyen Doğan, “Çarşamba’nın var olan enerjisine nasıl katkı sağlarız düşüncesindeyiz. Çarşambalı’ya hayallerini soruyoruz. Belediye bizim aklımızla yönetilmeyecek. Biz hayallerin gerçeğe dönüşmesinden yanayız” dedi.

SORUNLARIN FARKINDAYIZ

Yağmur suyu, kanalizasyon, alt yapı ve otopark eksiklerinin olduğunu belirten Halit Doğan, “İnsanların rahat bir şekilde yaşadığı bir kent istiyoruz. Kaldırım ve araç trafiği sorununa karşı projemiz hazır. Pazar yerlerini katlı pazar yerlerine getireceğiz. Çarşamba Belediyesi, SASKİ ve AB ortaklığındaki Arıtma Suyu Tesisi projesi onaylandı. 100 milyon liralık bir proje. Alt yapı sorunlarını ortadan kaldıracak bir proje” dedi.

ÇARŞAMBA MARKASI OLACAK

“Vatandaş memnuniyeti şart, fikir alacağız” diyen AK Partili Doğan, şöyle konuştu; “İnsanları sürece dahil edeceğiz. Yaklaşık 4 Bin 500 üniversiteli öğrenci var. Çoğu Çarşamba’da yaşamıyor. Öğrenci-şehir etkileşimini artırmak istiyoruz. Kütühane-Kafe modelleri inşa edeceğiz. İstihdamda işveren-işçi buluşmaları ve mesleki eğitimler düzenleyeceğiz. Kalifiye elemanı belediye yetiştirecek. Kırsal bölgelerde tarımsal çeşitlendirmeyi sağlamak istiyoruz. Sadece fındık değil, diğer tarımsal sanayiyi artıracak modellemeler yapacağız. Alım garantisi sunacağız. Pazar satım alanları oluşturacağız. Çarşamba’ya özgü bir marka oluşturacağız.”

KARDEŞİNİZ OLACAĞIM

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Halit Doğan şöyle konuştu; “Çarşamba’da okullaşma oranı zirvede. Spor ve sanat alt yapısı kuracağız okullara. Özellikle kırsalda yaşayan hanımların ve gençlerin konak ihtiyaçlarını gidereceğiz. Doğumdan cenazeye her an vatandaşın yanında olacağız. İyiyi, kötüyü, acıyı, tatlıyı, mutluluğu paylaşacağız. Çarşambalıların kardeşi olacağım. Mahalle günleri, halk günleri olacak. Teknoloji sayesinde bize anında ulaşacaklar.”

Çarşambaspor’da kentin öz evlatlarının top koşturacağına vurgu yapan Doğan, “Transfer modellememizi değiştireceğiz. Kulüpte emektar insanlar olacak. Çarşamba’nın çocukları 3. Lig hayalini gerçekleştirecek. Çarşambaspor futbol fabrikası olacak” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz