En Riskli Grupla Omuz Omuza!

0

Samsun’un Kavak İlçesi’ne bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun evsahipliğinde yakın zamanda yol yapım çalışmalarının başlayacağı Alagömlek Mahallesi’ni ziyaret etti.

YİNE AYNI MANZARA
Geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ziyaretinde korona virüsü tedbirlerini hiçe sayarak makam odasında cümbür cemaat toplantı gerçekleştiren Başkan Sarıcaoğlu, bu kez de geleneği bozmadı ve Alagömlek Mahallesi’nde aynı şekilde sosyal mesafe kuralını uygulamayarak, omuz omuza ve hijyen kurallarını yok sayarak toplantı gerçekleştirdi.

65 YAŞ ÜSTÜ DİKKAT ÇEKTİ!
Özellikle toplantının yapıldığı cami avlusunda virüse karşı risk grubunda olan 65 yaş üstü vatandaşların çoğunlukta olması dikkatlerden kaçmazken, toplantı esnasında sadece ağızlarda maske vardı. Tüm uyarılara rağmen sosyal mesafe kuralının ihlal edildiği toplantı sonunda cami önünde çekilen omuz omuza fotoğrafta ise ‘bu kadarına da pes’ dedirtti.

Toplantıda Muhtar Zihni Ardal ve mahalle sakinleri, Milletvekili Orhan Kırcalı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’ndan istek ve taleplerini iletti.

Diğer yandan toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı Uğur Etli, AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özkök, Belediye Meclis Üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Kavak Şube Müdürü Buğra Usta katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz