En Güzel Hediye Kurallara Uymak

0

İlkadım Belediyesii korona virüs salgını ile mücadele döneminde gece gündüz demeden özverili şekilde çalışan sağlık çalışanlarını unutmadı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlar ve sağlık çalışanlarına hediye takdim etti.

Başkan Demirtaş, “İnsanüstü gayretiniz bizler için çok değerli. Pandemi boyunca doktorundan hasta bakıcısına tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği fedakarlık asla unutulmayacak. Onlar için ne söylesek, ne yapsak az. Onlara vereceğimiz en büyük hediye pandemi kurallarına uymak olacaktır” dedi.

İÇİMİZ BURUK KUTLUYORUZ
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen ise, “Yıllarca coşkuyla kutladığımız bugünü bu sene buruk kutlamak durumunda kaldık. Yoğun çalışma şartları her zaman hayatımızın parçasıydı ancak bu sene çok can kaybımız oldu. Çok meslektaşımız virüse yenik düştü. Hiçbir koşulda elimizi bırakmayan ve bu mücadelenin başkahramanı olan sağlık camiamızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Pandemide hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarını da minnetle anıyorum” diye konuştu.

Sağlık çalışanları kendilerini unutmayan İlkadım Belediye Başkanı Necatti Demirtaş’a teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz