Emir Balıkçılık’tan 19’a 19’luk Bayrak

0

Samsunspor’a olan tutkunlukları ile tanınan Cenikli ailesinin sahibi olduğu Emir Balık Market ve Restaurant, Alparslan Bulvarı üzerinde açtığı 19’a 19 metrelik bayrakla, şehrin şampiyonluk havasına girmesine öncü oldular.

Atakum İlçesi Alparslan Bulvarı üzerinde yer alan, Samsun’un lezzet durağı Emir Balık Market ve Restaurant, yıllardır olduğu gibi bugünde Samsunspor aşkıyla hizmet vermeye devam ediyor. İşletme sahibi İbrahim Cenikli, kardeşi Emrah Cenikli ve oğlu Emir Alp Cenikli, tüm camia tarafından Samsunspor’a olan tutkunlukları ile tanınıyorlar. Samsun’un İnternet Televizyonu Kanal 362 ve Youtube Tv Kaya kanalı, Emir Balıkçılığın sahipleri ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. Samsunspor’a destek vermek, şehirde birlik sağlamak için Alparslan Bulvarı üzerine 19’a 19 metre uzunluğunda dev bir bayrak asarak herkese örnek olan Emir Balıkçılık, kapılarını gazeteciler Selçuk Kaya ve Ergin Caner Cabbar’a açtı.

“BİZ HER ZAMAN DESTEK VERDİK”
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Emrah Cenikli, “Öncelikle başkanımız Yüksel Yıldırım’ın, Samsunspor’u layık olduğu yerlere getirmek adına attığı adımlar için kendisine yürekten gönülden teşekkür ederiz. Astığımız bayrak son derece güzel fotoğraflarla, güzel görsellerle yapıldı. Bu bayrakları 19’a 19 metre uzunluğunda yaparken, 1919’a da vurgu yapmak istedik. Bizler daha önceki işyerimizde de burada da, Samsunspor’un en kötü günlerinde de destek verdik, şimdi de destek veriyoruz. Samsun’dan ekmek yiyen su içen herkesi bu bayrak kampanyasına davet ediyoruz. Önce bu stadyumda bu ligde şampiyonluğumuzu kutlayıp, daha sonrada Samsunspor’u Avrupa kupalarında desteklemek istiyoruz” dedi.

“TAKIMA GÜVENİMİZ SONSUZ”
Emrah Cenikli açıklamasına şöyle devam etti: “Son haftalarda yeni transferlerin takıma katkısı, hocamız Ertuğrul Sağlam’ın çabaları, takımdaki aile görüntüsü dışarıdan net bir şekilde gözüküyor. Biz kendilerine inanıyoruz. Daha çok maç var ve bu maçlar neticesinde bu ligden lider olarak çıkacağımıza inanıyoruz. Hocamıza, futbolcularımıza güvenimiz sonsuz.”

MÜDAVİMLER BURADA…
Emir Balıkçılık bugün olduğu gibi geçmiş yıllarda da Samsunsporlu futbolcuların, teknik adamların, yöneticilerin vazgeçemediği bir lezzet durağı olarak biliniyor. Restaurant içerisinde, geçmişten bugüne kadar Samsunspor’da forma giyen futbolcuların, teknik adamların, yöneticilerin futbol otoritelerinin çekindiği hatıra fotoğraflarından oluşan bir köşe var.

BU İŞLETMEDE HERKES SAMSUNSPOR’LU…
Emir Balık Market ve Restaurant’ta çalışan herkes, özel olarak yaptırılmış Samsunspor logolu iş kıyafetleri ile çalışıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz