Ekrem İmamoğlu’na Samsunspor Forması

0

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı (SAMDEF) Metin Şenel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu eşliğinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

“FEDERASYON ÇALIŞMALARIMIZI ANLATTIK”
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Metin Şenel ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Samsun milletvekilimiz ve Parti Meclisi üyesi sayın Neslihan Hancıoğlu hanımefendi ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldik. Bu ziyarette federasyonumuzun İstanbul’da yaşayan hemşerilerimiz adına yürüttüğü çalışmaları Ekrem İmamoğlu’na anlattık ve İBB’nin sosyo-kültürel çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ziyaretimizin sonunda ise İBB Başkanı İmamoğlu’na, Atatürk armalı Samsunspor forması ve atkısı, SAMDEF’in Onur Anıtı, ata sporumuz yağlı güreşin giysisi kıspet takdim edilmiştir. Federasyonumuzun görüş ve değerlendirmelerine verdiği önem ve sıcak ev sahipliği için İBB başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonrası çekilen fotoğrafta, İBB Başkanı İmamoğlu’nun Samsunspor atkısı takması dikkatlerden kaçmadı.

ERTUĞRUL SAĞLAM’A ZİYARET
CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve SAMDEF Başkanı Metin Şenel, Samsunspor’un 1-0 kazandığı İstanbulspor karşılaşması öncesi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ı takımın kaldığı otelde ziyaret etti, deneyimlik teknik adama Süper Lig yolunda başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz