Eğitim Bir Sen’in Ödülleri Ulaştı

0

Eğitim Bir Sen’in; 18 Mart Çanakkele Zaferi gününde geniş katılımla düzenlediği şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri ulaştırıldı

Samsun Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenlediği şiir yarışmasının sonuçları; 18 Mart Çanakkele Zaferi ve Şehitler Günü’nde Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in katılımıyla yapılan törende açıklanmıştı.

Yarışmada Karabağ’ın düşman işgalinden kurtuluşu vesilesiyle Azerbaycanlı Şair Bahtiyar Vahapzade’nin ‘Azerbaycan-Türkiye’ şiiri seçilmişti. Bu sebeple yarışmaya Azerbaycanlı öğrenciler de büyük ilgi göstermiş, yarışma uluslararası bir boyut kazanmıştı.

ÖDÜLLERİ TESLİM EDİLDİ
Samsun’da dereceye giren öğrencilere ödülleri; Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube’nin ilçe başkanları tarafından okullarında takdim edildi. Azerbaycan’dan katılan öğrencilerin ödülleri ise ülkeye ulaştırılarak öğretmenleri ve eğitim yetkilileri tarafından öğrencilere teslimi sağlandı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Ödül törenine katılan Vali Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Genel Başkan Ali Yalçın’a teşekkür eden Şube Başkanı Hamdi Yıldız; “Yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyor, yürekten tebrik ediyorum. Onları cesaretlendiren destek olan öğretmenlerine velilerine şükranlarımı sunuyorum. Yarışmamıza video göndererek katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor” dedi.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilere Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Genel Başkan Ali Yalçın’ın imzası ile teşekkür belgeleri gönderildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz