DEVA Partisi’nin Samsun’da Kongre Heyecanı

0

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA), Samsun’da kongre sürecini başlatıyor. DEVA Partisi, kentte kongre sürecini 31 Ekim tarihinde Alaçam ve Tekkeköy ilçe kongreleri ile başlatıyor.

Ardından 7 ve 8 Kasım tarihlerinde Atakum ve İlkadım ilçe kongreleri düzenlenecek. Diğer ilçeler için kongre takvimi planlama çalışmaları sürüyor.

YENEROĞLU SAMSUN’DA
DEVA Partisi Kurucu Üyesi olan ve aynı zamanda partinin Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı olan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, Samsun’u ziyaret etti.

DEVA İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ile görüşen Yeneroğlu, partinin her geçen gün geniş kitlelerce ilgi görmeye devam ettiğine vurgu yaptı. Yeneroğlu, parti teşkilatlatmasında şeffaflık, çoğulculuk, kurumsallaşma ve her alanda liyakati esas alma ilkelerine dikkat ettiklerine işaret etti. Yeneroğlu, kurtuluş mücadelesinin ilk kıvılcımlarının yakıldığı Samsun’un kendileri için çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu’na Samsun’da İl Başkanı Türk tarafından temsili maket bandırma vapuru maketi hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz