DEVA Partisi Samsun’da Büyüyor

0

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ve il yönetimi, Bafra İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette DEVA Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar ve yönetimi hazır bulundu.

DEVA Partisi’nin yeni kurulmasından bu yana Samsun ve ilçelerinde çok çabuk büyüdüklerini söyleyen DEVA Partisi İl Başkanı Kebire Türk, “Bilindiği üzere, Partimiz daha henüz çok yeni, ama Samsun ve ilçelerinde çok çabuk büyüdük ve teşkilatlanma çalışmalarımız hızla sürüyor. Şunu anladım ki; Bafra’da DEVA’sına hazır. Bafra yönetimi dimdik ve güçlü bir kadrosuyla deva dağıtmaya hazır. Bafra’mızın sorunlarını hep birlikte üstleneceğiz, sorunların üstüne gide gide çözeceğiz, hiç bir şeyi kulak ardı etmeden çalışacağız ve üstesinden geleceğiz” dedi.

DEVA Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar ise, “Bafra’nın sorunlarını kaleme almaya başladık. Esnaflarımız ile iç içeyiz ve dert, sorun dinliyoruz, hepsini not alıyoruz. İlçe yönetimimizdeki yol arkadaşlarımız ile haftada iki kez toplantılar yapıp, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Teşkilatımız içerisinde bize gönül vermiş arkadaşlarımız bazen işlerini bırakıp, partimizin tanıtım çalışmalarına katılarak bizlere yol arkadaşlığı yapıyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz