DEVA Partisi İlkadım: STK’ların Fikirleri Önemsenmeli

0

DEVA Partisi İlkadım İlçe Teşkilatı, Samsun Esnaf Odaları Birliği, Kavak Dernekler Federasyonu, İlkadım Kavaklılar Derneği, Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Körler Eğitim ve Kalkındırma Derneği’ni ziyaret etti.

DEVA Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla, “Demokrasi istiyorsak STK’lar ile birlikte yol almalıyız. DEVA Partisi Samsun İlkadım ilçe teşkilatı, toplumsal sorunları bağımsız şekilde ele alarak, kamuoyunu bilgilendiren, aydınlatan ve buna yönelik öneri sunan kuruluşları önemsiyoruz. Partimiz kendisini sağcı-solcu, liberal yada sosyal demokrat olarak tanımlamıyor. Bu sebepten dolayı biz her kesimin görüşlerine açığız” dedi.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ BİZDE
Başkan Çıkla, “Demokrasi ve Atılım Partisi olarak, demokrasinin sadece seçimlerden ibaret olamadığının farkındayız. İlkadım ilçe teşkilatı olarak demokratik hayatın önemli unsurları STK’lar ile güçlü bir iletişim sağlamak, önem verdiğimiz bir konu. Bu kapsamda ilimizin ve ilçemizin derneklerini ve meslek örgütlerini ziyaret ediyoruz. Karşılıklı görüş alışverişleri yaparak, yıllardır süregelen problemlerin kesin çözümleri noktasında planlamalarımızı yapıyoruz. Dinlemek, dinlediklerimize çözüm üretmek ve deva olmak için gayretimiz ve azmimiz her geçen gün artarak devam edecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz