DEVA Heyeti Vezirköprü’de

0

DEVA Partisi Samsun İl Teşkilatı, kongre sonrası bir dizi etkinlikler ve ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Vezirköprü’de giden partililer, dernekler, siyasi partiler, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk, Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Ok, İl Kadın Çalışmalar Başkanı Münevver Uğurlu, İl Halkla İlişkiler Başkanı Erol Taşkara, Atakum İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Gizem Çelik ve beraberindeki ekibi, Vezirköprü İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Sevilay Terzioğlu Özata karşıladı.

ESNAF SİFTAH YAPAMIYOR
Heyet, siftah yapamamış esnafla görüştü. Vezirköprülü vatandaşlar, vaad edilen hiçbir fabrikanın kurulmadığını, ilçede potansiyeli olan birçok bitkiye sahip çıkılmadığından dert yakındı.

UMUT OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK
İl Başkanı Kebire Türk; “Çiftçilerimizin kredileri, gübre maliyetleri mazot maliyetleri gibi birçok konuda desteklenmesi şart. Biz toprakla uğraşan vatandaşımızın traktörüne haciz gelmeyecek, üretimleri aksamayacak diyoruz. Elektrigi ucuza kullanacakları sadece aracıların kazanmayacagı bir sistem inşaa etmek istiyoruz. Partimiz tarım ve hayvancılık konularında deva olacak birçok çözümü çalıştı ve bunları da yine yeterki yapılsın diye paylaştık ve duyurduk. Biz insanımıza umut olmak için bu yola çıktık, kimse umudunu kaybetmesin” dedi.

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu’yu da ziyaret eden heyet, gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz