Dernek Yönetimi ve Futbol A.Ş.’den İlk Ortak Adım

0

29 Şubat tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü kongrede Yüksel Yıldırım’ın başkanlığında göreve gelen yeni yönetim çalışmalarına hız verdi. İlk olarak şehrin ileri gelenlerini ziyaret ederek tanışma ve birlikte hareket etme noktasında somut adımlar atan Samsunspor Kulübü Derneği Yönetimi, basketbol takımını unutmadı. Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetlerden Sorumlu Yönetici Ergin Zorlu’nun basketbolcuların tüm sorunlarını ele aldığı öğrenildi.

ŞİRKET ÖDEME YAPTI
Samsunspor dernek ve şirket yönetimi, ilk ortak adımlarını basketbol takımı adına yaparak gerçekleştirdi. Kırmızı-Beyazlı Kulübü temsil eden basketbolcuların geçmişe yönelik alacakları, şirket yönetimi tarafından ödendi. Yönetici Ergin Zorlu yaşanan süreci yakından takip etti.

GÜZEL GÜNLERİN HABERCİSİ
Göreve gelişlerinin ardından heyecanlı bir şekilde çalışmalara başlayan dernek yönetiminin, Futbol A.Ş. yönetimiyle ortak hareket ediyor olması, Kırmızı-Beyazlı camiayı sevindirdi. Samsunspor’un iki önemli noktasının, Atatürklü armayı daha yukarılara taşımak adına gösterdikleri birlik ve beraberlik, gelecek güzel günlerin habercisi oldu.

KRİTİK MAÇA DAVET
Samsunspor Basketbol Cumartesi günü önemli bir maça çıkacak. TBL’de 15. sırada yer alan Anadolu Basket’i konuk edecek olan Kırmızı-Beyazlılar’ın ateş hattından uzaklaşmak için mutlak kazanması gereken karşılaşma Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda saat 17.00’da başlayacak. Samsunspor’un Basketbol takımından sorumlu yöneticisi Ergin Zorlu, tüm Samsunspor sevdalılarını kritik maça davet etti. Bilindiği üzere Samsunspor Basketbol’un maçlarını izlemek ücretsiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz