Dernek Yönetimi Düğmeye Bastı

0

Başkan Yüksel Yıldırım’ın talimatı doğrultusunda çalışmalara başlayan Kırmızı-Beyazlı yönetim, Samsunspor Basketbol için yaklaşık 1 milyon liralık sponsor arayışı için düğmeye bastı.

Korona virüs salgını nedeniyle bu sezon oynanmamış sayılarak tescil edilen Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde mücadele eden Samsunspor Basketbol, bilindiği üzere gelecek sezonda da TBL’de boy gösterecek. 2020-21 sezonu için hazırlıklarına başlayan Kırmızı-Beyazlı yönetim, TBL’de mücadele etmek adına önce teminat yatıracak. 1-13 Temmuz aralığında yatırılması gereken teminatın 75 bin lira olduğu öğrenildi.

STARTI YILDIRIM VERDİ
Başkan Yüksel Yıldırım’ın talimatı doğrultusunda çalışmalara başlayan Samsunspor Kulübü Derneği yönetimi, yaklaşık 1 milyon liralık sponsor arayışı için şimdiden kolları sıvadı. Eğitim Altyapı ve Sportif Branşlardan Sorumlu yönetici Ergin Zorlu’nun gelecek sezon için Samsunspor Basketbol takımına sponsor olmak isteyen iş insanlarıyla bir araya geleceği öğrenildi. Yıldırım’ın bilgisi dahilinde hareket eden Kırmızı-Beyazlı yönetimin, geçen sezon yaşanan sportif başarısızlığın tekrarlanmaması için yoğun bir gayret içerisinde olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz