Dernek ve Şirket Arasındaki Protokolde Mutlu Son

0

Yılport Samsunspor dernek ve şirket yönetimi arasında yapılması beklenen protokolde mutlu sona ulaşıldı. Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, protokolün kabul edildiğini açıkladı.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Kırmızı-Beyazlı camiaya müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Başkan Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün Samsunspor Kulubü Derneği ile Samsunspor FK A.Ş. arasındaki protokol tamamlandı ve kabul edildi. Emeği geçen Suat Çakır, Ali Kemal Gedikli, Osman Arslan, Soner Soykan, Serdağ Çoşkun, Veysel Bilen ve Mustafa Kemal Erkanat’a yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ŞİMDİ NE OLACAK?
Bilindiği üzere Yılport Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Uyanık, protokolün imzalanmasının ardından, Samsunspor’daki görevini tam anlamıyla yerine getirmiş olacağını ve daha sonra istifa edeceğini söylemişti. Başkan Yüksel Yıldırım’ın protokolün kabul edildiğini açıklamasının ardından İsmail Uyanık’ın istifa etmesi ve dernek yönetiminin kongreye gitmesi bekleniyor.

Kaynak: Hedef Halk Gazetesi / E. Caner CABBAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz