Denizbank’tan 2,5 Milyon Lira Kaynak

0

TOBB Nefes Kredisi Projesi’nde katılımcı banka olan DenizBank tarafından Havza TSO üyelerine 2 milyon 500 bin lira kaynak sağlandı.

Havza TSO ile DenizBank arasında protokol imzalandı. Protokol gereği Havza TSO üyesi KOBİ’lere yıllık yüzde 7,5 faiz oranı ile 50 bin lira kredi kullandırılacak. Kredinin, 2020 senesinde 6 ila 8 ay anapara ve faiz ödemesi olmayacak, geri ödemesi ise 2021’de aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Nefes kredisine en son 30 Haziran’a kadar müracaat edilebilecek.

Denizbank Havza Şube Müdürü Mesut Özkurt, TSO Başkanı Erkan Acar’ı ziyaret ederek, ekonomiyi ayakta tutamaya çalışan herkesin yanındaki güç olmayı sürdüreceklerini belirtti.

PROTOKOL İMZALANDI
TSO Başkanı Acar, “Esnafımızın nefes almakta zorlandığı bir dönemde gelen bu destek bizler için çok önemli. TOBB ve DenizBank yetkililerine bu altyapıyı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Sağlanan bu imkanlardan elimizden geldiği kadar fazla üyemizi faydalandırmak için çalışacağız. Havza TSO olarak DenizBank Havza Şubesi ile imzaladığımız protokol kapsamında talep eden üyemize 50 bin lira limitle kredi kullandıracağız. İmzalanan protokol kapsamında Havza TSO üyelerine 2 milyon 500 bin lira kaynak sağlanmış oldu. Tüm üyelerimize hayırlı uğuru olsun” dedi.

Denizbank, Nefes Kredisi Kampanyası süresince yoğunluğu azaltmak ve müşterilere daha sağlıklı hizmet verebilmek amacıyla, şubelerdeki çalışma saatlerini 09.00-17.00 arasında olacak şekilde yeniden düzenledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz