Cüneyt Şenkal Güven Tazeledi

0

Samsunsporlu Aileler Platformu Derneği’nde Cüneyt Şenkal güven tazeledi. Pandemi nedeniyle ertelenen Samsunsporlu Aileler Platformu Derneği’nin Olağan Genel Kurulu dernek lokalinde yapıldı.

Tek listenin çıktığı seçimde oyların tümünü alan mevcut başkan Cüneyt Şenkal güven tazelerken, Yönetim Kurulu, Kemal Ünlü, Uğur Aytekin, Nazım Durakoğlu, Zehra Zengin, Kadir Soylu, Orhan Emrah Çevik, Erol Yıldız, Ramazan Güngör, Hasan Serdar Meşhur ve Erkan Etli’den oluştu. Denetleme Kurulu’na ise Sevgi Bakan, Kazım Yavuz ve Muzaffer Arabacı seçildi.

“BİZE DÜŞEN KARŞILIKSIZ DESTEK”
Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan Başkan Cüneyt Şenkal, geçmişte olduğu gibi Samsunspor’u her platformda layıkıyla temsil edeceklerini ve destekleyeceklerini belirterek,”Pandemi sürecinde ertelenen olağan genel kurulumuzu yaptık. Yönetimde yeni arkadaşlar görev aldı. Bu arkadaşlarımızla ve üyelerimizle Samsunspor’a daha iyi katkılar vermek için çalışacağız. En büyük hayalimiz Samsunsporumuz’un Süper Lig’de oynaması. Sayın Başkanımız Yüksel Yıldırım ve ekibi bu konuda varını yoğunu ortaya koyuyor. Başkanımıza ve ekibine güvenimiz tamdır. Bize düşen görev karşılıksız destektir” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz