Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Eleştiren Berna Laçin Kriz Yarattı

0

Samsun’da Aysa Prodüksiyon’un organize ettiği, ünlü tiyatro oyuncusu Berna Laçin’in oynadığı ‘Hayal Satıcısı’ oyunu, 9 Mart Pazartesi günü Atakum’da bulunan Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sahnelenecek. Bazı AK Partililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştiren, Elazığ depremi sonrası attığı tweetler sonrası hakkında soruşturma başlatılan Laçin’le ilgili tepki gösterince, ‘AK Parti içinde’ krize yol açtı.

ERDOĞAN’I ELEŞTİREN LAÇİN’E SALON VERİLDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı attığı tweetlerle sıkça eleştiren ve son olarak da Elazığ depremi sonrası hakkında soruşturma başlatılan ünlü oyuncu Berna Laçin’in, Samsun’da oynayacağı tiyatro oyununa Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Sanat Merkezi’ni tahsis etmesi, AK Partililer tarafından yanlış bulunurken, Başkan Mustafa Demir’e tepki gösterdi.

SABAH VAR BEN ERKEN KAÇMAK!
Sosyal medya hesabından gündeme yönelik siyasi paylaşımlar yapan oyuncu Berna Laçin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Küba’da aynı otelde kalmasını; ‘Havamız değişsin diye dünyanın öteki ucuna geldik, ama bu havayı almak için Ankara’ya gitsek olurmuş yani; sabah var erkenden kaçmak’ gibi üst üste tweetler atmıştı.

GÖRSELLERİNİ KALDIRDI
Erdoğan’a ‘buzdolabı’ göndermesi de yapan ve sık sık eleştiren, Elazığ depremi sonrası “Deprem anı ilk akla gelen para toplamak? Onca toplanan deprem vergisine n’oldu?” gibi attığı bazı tweetler nedeniyle tepki çeken Berna Laçin hakkında soruşturma başlatılmıştı. Laçin’in yaptığı paylaşımları sonrası reklam yüzü olduğu Fairy, sosyal medya hesaplarından Berna Laçin görsellerini kaldırmıştı. N. Alper CABBAR / Hedef Halk Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz