Cumhurbaşkanı Erdoğan Teşkilatları Göreve Çağırdı

0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, teşkilatları corona virüs ile mücadelede göreve davet etti. Erdoğan, “Aksaklıkları takip edin” talimatını AK Parti İl Başkanı Aksu not aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları toplantısını, video konferans şeklinde gerçekleştirdi. Erdoğan’ın talimatlarını AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, bilgisayar başında not aldı.

Erdoğan, corona virüs ile ilgili ciddi bir mücadelenin verildiğini belirterek, AK Parti İl Başkanlarının inisiyatif almasını istedi, aksaklıkların bildirilmesini ve çözüme kavuşturulmasını talep etti.

Alınan tedbirleri kamuoyu ile paylaştıklarını, kurumların uygulamaları sıkı bir şekilde takip ederek, ihmaller ve ihlaller karşısında gereğini yaptığını anlatan Erdoğan, “Amacımız, ülkemizin bu sıkıntılı dönemi en kısa sürede en az kayıpla geride bırakmasını temin etmektir. Teşkilatlarımızdan bu kapsamda alınan tedbirlerin çevrelerindeki uygulanmasını yakından izlemelerini bekliyorum. Tespit edilen aksaklıklar ve eksiklikler derhal yetkili mercilere bildirilerek önlem alınması sağlanmalıdır. Vatandaşlarımızı da kendilerinin, evlatlarının ve aile büyüklerinin sağlığı için kurallara uymaya davet etmeliyiz. Tedbirlere riayet etme konusunda AK Parti teşkilatlarının ve partimize gönül vermiş tüm kardeşlerimizin örnek ve öncü olması gerekiyor. Sosyal hareketliliği ne kadar azaltır, sosyal mesafeyi ne kadar uzatırsak hastalığın yayılma hızını o derece çabuk kırarız. Bunun için milletimizden şu sıkıntı günler geçene kadar mümkün olduğu kadar evlerinden çıkmamalarını rica ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz