CITY MALL AVM’DEN SES GETİRECEK AÇILIŞ

0

Samsunluların merakla beklediği CITY MALL Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 10 Ocak Cuma günü muhteşem etkinliklerle kapılarını ziyaretçilerine aralıyor.

Samsunlular için beklenen gün geldi. Yaklaşık yerli ve yabancı 100 markanın faaliyet göstereceği ve bin kişiye yakın insanın istihdam edileceği Atakum’daki dev yatırım, Çelikpark Grup tarafından kendi öz kaynaklarıyla tamamlandı. Giyimden, eğlenceye, çocuk alanlarından galeriye, yeme ve içmeden sinemaya, her anlamda yaşama değer katan dolu dolu bir merkez sizi bekliyor.

MUHTEŞEM PROGRAM
Aylardır açılışı merakla beklenen CITY MALL AVM, 10 Ocak Cuma günü kapılarını muhteşem bir açılış programıyla aralıyor. Uzun süre akıllardan silinmeyecek bir açılış programıyla ziyaretçilerine ‘merhaba’ diyecek olan CITY MALL AVM’nin açılış programında yok yok..

AYŞE HATUN ÖNAL VE
DAHA BİR ÇOK ÜNLÜ
Gün boyu animasyon gösterileriyle devam edecek açılış programı, akşam saat 17.00’daki ünlü sanatçı Ayşe Hatun Önal konseri ile doruğa çıkacak. Ardından saat 18.00’de ünlü tasarımcı Erol Albayrak’ın yeni koleksiyonunu sunucağı defilede Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modeller podyumda yürüyecek. Yerli ve yabancı tam 24 farklı best model, Albayrak’ın tasarımlarını sergileyecek.

10 Ocak Cuma günü başlayacak olan açılış programı 11 ve 12 Ocak günleri de çeşitli etkinliklerle tam gün devam edecek. CITY MALL AVM; ‘Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz’ sloganıyla bütün Samsunluları açılışa davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz