City Mall AVM’den Depremzedelere Yardım

0

Geçtiğimiz hafta Cuma günü 20.55’te Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen ve tüm Türkiye’yi hüzne boğan deprem sonrası Samsun’dan bölgeye yapılan maddi ve manevi yardımlar tüm hızıyla devam ediyor.
Ülkemizi derinden sarsan Elazığ depremi sonrası Samsun’dan yardımlar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Son olarak Samsun ekonomisine büyük katkıda bulunan ve yakın zamanda kapılarını tüm samsunlulara açan City Mall AVM’de konuya kayıtsız kalmadı ve tüm imkânları ile vatandaşların yanında olduğunu duyurdu.
City Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik ve AVM Genel Müdürü Ahmet Dikkol tarafından yayınlanan mesajda, “City Mall AVM ailesi olarak geçtiğimiz hafta Cuma akşamı meydana gelen ve bizleri derinden etkileyen depremden dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Yine City Mall AVM ailesi olarak sadece Samsun’u değil tüm Türkiye’yi sonsuz sevgilerle kucakladığımızı ve Elazığ ve Malatya’daki vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyoruz. Bu bağlamda AVM yönetimimiz ve tüm mağaza sahipleri olarak vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileyerek, vazife bildiğimiz yardım etme görevini eksiksiz yerine getireceğimizi belirtiyoruz. Bölgeye yardımlarımızı yolluyoruz ve elimizden gelen ne varsa her zaman kullanmaya hazırız” diyerek, şehrin her kesiminden takdir gören bir harekete imza attılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz