Çiçek Abbas: Okurlarım Veto Vermedi Yeter!

0

Yeşilçam’ın usta oyuncusu İlyas Salman, 18 Şubat’tan itibaren TÜYAP Karadeniz 6. Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzalamak için Samsun’da bulunurken, Atakum Belediyesi’nin davetlisi olarak katılacağı Okur Yazar Buluşmaları’na Samsunluların tepki göstermesi üzerine Başkan Cemil Deveci tarafından programın iptal edilmesine yönelik açıklamalarda bulundu.

Nam-ı diğer Çiçek Abbas, Kitap Fuarı’nda hakkında çıkan iddiaları önce HHALK Gazetesi’nden okudu ardından da; “Bir tek Samsunlu’ya zararım olduysa lütfen çıkıp söylesin” dedi.

BOL BOL OKUYORUM
Hakkında yapılan iddiaları hak etmediğini söyleyen usta oyuncu Salman, “Diğer yazarlar gibi düşüncelerimi özgürce kitaplarıma yansıttım. Profesyonel yazar değilim” diye konuştu. İlyas Salman, şunları söyledi; “Samsunlular ben hasbelkader yazıyorum. Donanmış bir aydın değilim. Aydınlanmaya çalışıyorum. Aydınlanırken de yaşamım da nirengi noktası olarak gördüğüm şeylerin notlarını alıyorum ve yazıyorum. Şiirler yazıyorum, gazetelerde dergilerde makaleler yazıyorum. Bol bol okuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz