CHP’de Bugün Günlerden Tekkeköy

0

CHP Samsun ve Tekkeköy Örgütü, maske ve ramazan kolisi dağıttı. Başkan Fatih Türkel, “Mücadelemiz hiç bir çocuğun yatağa aç girmemesi için” dedi.

“Bugün günlerden Tekkeköy” sloganıyla yola çıktıklarını belirten CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, “İlçe örgütümüzle birlikte Tekkeköy’de hem mübarek Ramazan ayında hem de yaşadıkları koronavirüs mücadelesinde darda olan vatandaşlarımıza destek olmak” dedi.

AÇIKTA KİMSE KALMASIN
İlçe merkezinde maske dağıtımı, maddi durumu düşük olan vatandaşlara da gıda yardımında bulunmaya devam ettiklerini kaydeden CHP’li Başkan Türkel, şöyle konuştu; “Binlerce insanın işsiz, ekmeksiz kalmasına sebep olan bu salgın günlerinde CHP ailesi olarak mağdur olan vatandaşımızla omuz omuza olalım istedik. Mücadelemiz hiç bir çocuğun yatağa aç girmemesi için, sosyal devletin hiç bir yurttaşını açta açıkta bırakmaması için. CHP örgütü olarak Tekkeköy ve çevre mahallelerde ihtiyacı olanlara imkanlarımız dahilinde yardım kolilerini dağıttık.”

CHP ailesinin büyük bir aile olduğuna vurgu yapan Başkan Fatih Türkel, yardımların hazırlanmasında emeği geçen ve destek olanlara teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz