CHP Yakakent Hayır Çarşısı Açtı

0

CHP, Samsun genelinde sosyal sorumluluk projesi olarak hazırladığı ilk Hayır Çarşısı’nı Yakakent’te açtı. İl Başkanı Türkel, “Elinizde ihtiyaç fazlası veya yeni aldığınız ürünleri çarşımıza ulaştırabilirsiniz” dedi.

CHP Yakakent Kadın Kolları’nın himayesinde Hayır Çarşısı açıldı. Açılışa CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Kadın Kolları İl Başkanı Nazan Güneysu, Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, parti yönetimi ve üyeleri katıldı.

DAYANIŞMA ÇAĞRISI
Dayanışmaya ihtiyacımızın en üst seviyede olduğu bu günlerde tüm Samsunluları bu iyilik hareketine destek olmaya davet eden İl Başkanı Türkel, “Tüm ilçelerde açacağımız hayır çarşıları, partimizle hemşehrilerimiz arasında kuracağımız ‘iyilik köprüleri’ olacak. İhtiyaç sahibi komşularımız gönül rahatlığı ile bu çarşılardan gelip tüm ihtiyaçlarını ücretsiz olarak alabilecek. Özellikle bu zor günlerde hayır çarşıları ile komşularımızın tüm ilçelerde ‘azdan az, çoktan çok’ ihtiyaçlarını karşılayacağız, yanlarında olacağız” dedi.

DESTEKLERİ BEKLİYORUZ
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci de Yakakent Hayır Çarşısı’nın, bölge halkının arasındaki dayanışmayı güçlendireceğine inandığını kaydetti. CHP Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kaya da, “Hayırseverlerimiz Hayır Çarşısı’na temiz, ütülü ve mümkünse askıda giyim, ayakkabı, çocuk bezi, beyaz eşya ve çeşitli ev eşyası desteğinde bulunabilirler” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz