Ana Sayfa Siyaset CHP Terme’den Reklam Değil Yardım

CHP Terme’den Reklam Değil Yardım

0

CHP Terme İlçe Teşkilatı, ihtiyaç sahibi insanlara yardım kolileri hazırladı. Örnek bir uygulamaya imza atan yardım ekibi, kolileri kapıya koyup oradan ayrılıyor ve insanlarla fotoğraf çektirmiyor

Coronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü insanların evden çıkmasının yasaklanması, çok sayıda işyerinin de geçici süreliğine kapatılması üzerine ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyaları devam ediyor.

VATANDAŞLA FOTOĞRAF YOK
CHP Terme İlçe Teşkilatı da hazırladıkları erzak dolu kolileri ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor. Ancak CHP’li üyeler örnek bir uygulamaya imza atıyor. Daha önceden belirledikleri adreslere giden yardım ekipleri, ihtiyaç sahiplerinin kapılarına erzak kolilerini bırakıyor ve sadece ziline basıp, oradan ayrılıyor. Ekipler, teslim ettikleri kolileri kapıda fotoğraflıyor, insanlarla fotoğraf çektirmiyor.

CHP Terme İlçe Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, “İlk etapta partili partisiz 65 yaş üstü büyüklerimize, işini kaybeden çalışamayan 200 aileye gıda yardımında bulunduk. Süreç içerisinde yine yardımlarımıza devam edeceğiz” denildi.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz