CHP Samsun’dan Yardım Eli

0

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, gençlik ve kadın kolları üyeleri ile birlikte tam kapanma sürecinde gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

Gıda kolilerinin paketlendiği tesisi ziyaret eden CHP’li Türkel, çalışmalar hakkında bilgi aldı, “Hemşehrilerimizin yanındayız” mesajı verdi.

“Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz” diyen Başkan Fatih Türkel, “Özelikle pandemi ile mücadele ettiğimiz bu zor günlerde 17 günlük bir kapanma ile karşı karşıya kaldık. Bizde Ramazan ayından bugüne kadar 17 ilçe örgütümüz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla adeta teyakkuz haliydeydik. Evinde kapanmaya mecbur bırakılmış, işinden aşından olmuş hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kumanya sevkiyatlarımız devam ediyor. 17 ilçemizde kumanya yardımlarımız devam ediyor. Azdan az, çoktan çok. Elimizden geldiğince imece usulü ile topladığımız yardımların yanı sıra genel merkezden aldığımız desteklerle oluşturduğumuz kumanya yardımlarını, bizden destek bekleyen vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz