CHP Samsun’dan Kavak’a Hayır Çarşısı

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı koordinatörlüğünde sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği ‘Hayır Çarşısı’ Kavak İlçesi’nde açıldı. Açılışta konuşan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Burada yapılan iş; komşuluk hukukunu kurmaya yönelik, Atakum ile Kavak’ın ve diğer ilçelerimizin koordinasyonunu sağlamaya yönelik bir çalışmadır” dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK VURGUSU
Sosyal belediyeciliği önemsediklerini kaydeden Deveci, “İçerisinde bulunduğumuz durum zor, dünde zordu. Salgın olmasaydı bile yoksullukla mücadele etmek zorunda kalacaktık. Salgın sadece bunu herkes tarafından anlaşılabilir hale getirdi. Biz bu sokaklarda birbirimize yüz yüze bakabilmenin ittifakıyız, adını ne koyarsanız koyun” diye konuştu.

CHP HALKIYLA BÜTÜNLEŞECEK
İl Başkanı Fatih Türkel ise, “Biz; Samsun’un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün Kavak’tayız yarın başka bir ilçemizdeyiz, memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Biz isteriz ki; yoksulumuzun olmadığı Türkiye’de yaşayalım ama bu çok yakındır. CHP iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır” ifadelerini kullandı.

CHP’nin kurduğu Hayır Çarşısı’nın açılış kurdelesi kesildikten sonra vatandaşlar, ihtiyaçlarını karşılamak üzere ücretsiz bir şekilde çarşıdan yararlandılar.

Hayır Çarşısı’nın açılışına CHP Kadın Kolları İl Başkanı Nazan Güneysu, CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun, partililer ve vatandaşlar katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz