CHP Samsun Gençlik Kolları’na Atama

0

Bir süre önce lösemi nedeniyle genç yaşta hayatını kaybeden CHP Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir’in yerine Öykü Özkan atandı. Özkan, “Büyüğüm, ağabeyim Furkan Demir’e partimiz için ve bize kattıkları için minnettarım. Mekanı cennet olsun” dedi.

CHP Samsun Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir, lösemi nedeniyle geçtiğimiz yıl Ekim ayında hayatını kaybetmişti. Genç yaşta aramızdan ayrılan merhum Demir’in yerine Öykü Özkan atandı. Özkan, CHP Gençlik Kolları Başkanı olarak ilk açıklamasını yaptı.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Öykü Özkan, “Örgütün içerisinde yetişmiş bu örgüt sayesinde bir şeyler başarmış, dostluklar edinmiş bir kadınım. Örgütsel mücadelemde yetişmiş olduğum olgular üzerinde, gençlik kollarındaki ve siyasi mücadeleler yürüten arkadaşlarımızın yanında olmak onlara yardımcı olmak en büyük gayretim olacaktır. Bu ülke için bende mücadele etmek istiyorum diyen her arkadaşıma, onlara hangi konuyla yardımım dokunacak ise üzerime düşen her görevi yerine getirmeye hazır olduğumu tüm Samsun kamuoyuna duyuruyorum “dedi.

MUSTAFA KEMAL’LER TÜKENMEZ MESAJI
CHP’li Başkan Özkan açıklamasında şunları kaydetti; “Siyasi mücadelem hangi kademede, hangi yönetim seviyesinde olursa olsun önce halkımın sonra partim olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin emrindeyim. Benden önce birlikte bayrağı devraldığımız il başkanım, değerli büyüğüm, ağabeyim Furkan Demir’e partimiz için ve bize kattıkları için minnettarım. Mekanı cennet olsun. Tüm Türkiye kamuoyuna sesleniyorum ki; Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir. İnanın Mustafa Kemaller tükenmez” diyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz