CHP İlkadım’dan Broşür Tepkisi

0

CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, internet dolandırıcılığına karşı uyarılarda bulunmak için bastırılan broşürlerde ‘bağımlılık döngüsü’ başlığı altında gençlere sosyal medyadan uzak durması gerektiği yönünde yapılan uyarıya tepki göstererek, “Z kuşağı gençleri anlamaya davet ediyoruz” dedi.

CHP’li Başkan Telatar, İçişleri Bakanlığı tarafından bastırılan ve internet dolandırıcılığına karşı uyarılarda bulunan broşürler ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Broşürde ‘Bağımlılık döngüsüne kapılma’ başlığı altında yer alan uyarıları eleştiren Telatar, Z kuşağını anlamaya davet etti.

Başkan Metin Telatar, şöyle konuştu; “Yani siber suçlara karşı yurttaşları uyarıyoruz derken, aslında aynı broşürlerle Z kuşağı gençleri teknolojinin gereklerinden olan cep telefonu ve internetten uzak tutmaya çalışılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yönettiği bakanlığın, Z kuşağı gençlerini anlamaya ve tahammüllü olmaya davet ediyoruz. Çağımız, bilgi, bilişim, internet ve teknoloji çağıdır. Ayak uyduran kalkınır, çağdaş toplumlar seviyesine ulaşır. Ayak uyduramayan, kendini aya sert iniş yapar halde bulur.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz