CHP İlkadım’da Hayır Çarşısı Açtı

0

CHP’nin koordinasyonunda İlkadım Hayır Çarşısı, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Çarşıda ihtiyacı olan kişiler hiçbir ücret ödemeden istediği giyim eşyasını alabilecek.

CHP Samsun İl Başkanlığı, ilçelerde Hayır Çarşıları’nı açmaya devam ediyor. İlkadım İlçesi’nde düzenlenen törenle Hayır Çarşısı hizmete girdi. Hayır Çarşısı’ndan ihtiyacı olan herkes hiçbir ücret ödemeden giyim eşyalarını alabilecek. Düzenlenen açılış törenine CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

İLKADIM’DA YENİLERİ AÇILACAK
Yenidoğan Mahallesi Gebi Cadddesi No:42 adresinde hizmete giren CHP İlkadım İlçe Hayır Çarşısı’nın açılışında konuşan CHP İlkadım Başkanı Metin Telatar, “Bu çarşılarımız dayanışmanın en güzel örnekleridir. CHP olarak halkın her daim yanındayız. Kendilerinin her zaman destekçisiyiz. Hayır Çarşıları, diğer ilçelerimizde de açılmaya devam edecek. İlkadım ilçesinin çeşitli bölgelerinde de Hayır Çarşılarımızı açmaya devam edeceğiz. Ben destek olan herkese teşekkür ediyorum”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz