CHP İlkadım Yardım Elini Uzattı

0

CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer, korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar için harekete geçti. Hazırlanan gıda kolileri, belirlenen evlere teslim edildi.

Korona virüs nedeniyle alınan önlemler sonucunda milyonlarca kişinin işini ve aşını kaybettiğini belirten CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, “Bunun sonucunda insanlar aileleri ile birlikte çok ciddi mağduriyetler yaşıyorlar. Şu anda bir yangın var ve bu yangına kimin su attığının önemi yok, önemli olan elbirliği ile bu yangını söndürmek. Bu nedenle bu yardımları bırakın kim yapıyorsa yapsın. Bu anlamda CHP’li belediyelerin ve örgütlerin yurttaşlara yapmış olduğu yardımları engellemek sağlıklı bir yaklaşım değildir” dedi.

VATANDAŞIN YANINDAYIZ
Vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için kolları sıvadıklarını belirten CHP’li Telatar, şöyle konuştu; “Biz de örgüt olarak yurttaşlarımızın bu dönemde oluşan mağduriyetlerinin giderilmesine katkı koymak amacıyla erzak yardımı başlattık. Gönüllü vatandaşlarımızın ve partililerimizin desteği ile hazırladığımız erzak kolilerini mağduriyetini tespit ettiğimiz yurttaşlarımıza ulaştırıyoruz. Mağdur olan yurttaşlarımıza ulaştırdığımız bu erzakların hazırlanması için bizlere güven duyarak katkı veren bütün vatandaşlarımıza ve partililerimize teşekkür ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz