CHP İl ve İlkadım’a Şok Eden Denetim

0

CHP Genel Merkezi’nin görevlendirmesiyle Samsun’a gelen Adana Milletvekili Orhan Sümer ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Samsun İl ve İlkadım İlçe Başkanlıkları’ndaki denetim çalışmalarını tamamlayarak, Ankara’ya döndü.

Genel Merkez tarafından yapılan görevlendirme üzerine geldiklerini Samsun’da denetim çalışmaları kapsamında İl Başkanı Fatih Türkel ve İlçe Başkanı Metin Telatar’la görüşen Milletvekilleri Sümer ve Aytekin, son dönemde sosyal medyada paylaşılan bazı iddialar üzerine bazı parti mensupları ile tek tek görüştü ve bilgi aldı.

KILIÇDAROĞLU’NA SUNULACAK
Yaptıkları denetim çalışmaları sırasında partinin karar, gelir-gider, demirbaş defterlerinin usulüne uygun olup olmadığını da inceleyen Milletvekilleri Sümer ve Aytekin, hazırladıkları raporla birlikte Ankara’ya döndü. Rapor, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na sunulacak.

KAPICILARLA BULUŞTULAR
Diğer yandan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Karadeniz Bölgesi Kapıcılar ve Kaloriferciler Yardımlaşma Derneği’nin kahvaltı programına da katıldı. Kahvaltıya CHP Samsun Milletvekilleri PM Üyesi Neslihan Hancıoğlu ile Kemal Zeybek, Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik de katıldı.

CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ile de görüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz