CHP Atakum Ailesi Yardıma Koşuyor

0

CHP Atakum İlçe Başkanlığı içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını ve Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara erzak dolu yardım kolisi ulaştırdı.

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, yaralara merhem olmaya çalıştıklarını söyledi. Özçelik, “Koronavirüs salgını milletimizi derinden yaraladı, ciddi hasarlar bıraktı. Birçok esnafımız kepenk kapatmak zorunda kaldı. İnsanlarımız işlerinden oldu” dedi.

CHP’li Başkan Özçelik, “Bu dönemde millet olarak en büyük dayanışmayı göstermek boynumuzun borcudur. Biz de Atakum’da ihtiyaç sahiplerine elimizden geldiği kadar yardımlarına koşmaya ve yaraları sarmaya katkı vermeye çalıştık” dedi.

SİYASET ESASLI DEĞİL HİZMET ODAKLIYIZ
CHP Atakum olarak çok güçlü bir yönetime sahip olduklarını ve çok daha fazla çalışacaklarını sözlerine ekleyen Özçelik, “Atakum, Karadeniz’in tek göç alan, Türkiye’nin gözbebeği ilçelerinden birisidir. Burada siyaset esaslı değil, hizmet odaklı bir anlayışı benimseyerek çalışıyor ve üretiyoruz. Her fikre açık ve kimseyi dışlamadan proje üreten ilçeye katkı verenlere kapımız sonuna kadar açık olacak. Atakum bizim, bu şehir ve ülke hepimizin ise herkes taşın altına elini koyarak hareket etmelidir. Bu hizmet anlayışı hem ilçemizi hem ülkemizi başarıya götürecektir” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz