CHP 17 İlçeye Hayır Çarşısı Kuruyor

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, içerisinde bulunduğumuz salgın süreciyle ilgili ve CHP İl ve İlçe Örgütleri’nin yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkel, “Pandemi sürecinde ülkemiz ve şehrimiz zor günler geçiriyor. Bu zor günlerde CHP Samsun İl Örgütü olarak 17 ilçemizin tamamında, ‘Bu gün değilse ne zaman’ sloganı ile gıda yardım paketleri dağıtım kampanyası başlatmış, tüm ilçelerimizde 7 bin 500 haneye yardımlar ulaşmıştır” dedi.

BİNLERCE MASKE DAĞITTIK
Maskelerin temini konusunda halkımızın büyük bir sıkıntı çektiğini fark ettiklerini ifade eden CHP’li Başkan Türkel, şöyle konuştu; “Bu zor günlerde ilçelerimizde 10 binlerce maske dağıttık. Ayrıca hukuk komisyonumuz vasıtası ile pandemi sürecinde hukuki problemler yaşayan hemşerilerimize hukuki destek verdik. Tüm örgütümüzle gece gündüz köy, bucak, mahalle demeden hemşerilerimizin yaralarını sardık, dertlerine çare olduk ve olmaya devam ediyoruz. Biz hemşerilerimizin bu zor günlerde yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bir taraftan sosyal yardım ve maske dağıtımlarımız devam edecek, diğer taraftan 17 ilçemizde önümüzdeki hafta itibariyle hayır çarşıları kuracağız. Kuracağımız hayır çarşılarında gıda paketi yardımlarının dağıtımlarında olduğu dibi imece usulü ile tüm ilçelerimizden topladığımız giyim ve ihtiyaç maddelerini dar gelirli ailelerimize bedelsiz olarak dağıtacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz