Cemile Ninenin Duasını Aldılar

0

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde salgınla mücadelede büyük özveriyle çalışan Vefa Sosyal Destek Ekibi, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını gideriyor.

Vefa Sosyal Destek Ekibi, Kökçüoğlu Mahallesi Fildişi Sokak’ta ikamet eden 88 yaşındaki Cemile Arslan’ın gıda ihtiyaçlarını karşılayarak, hayır duasını aldı.

VİRÜSÜ YENMEYİ BAŞARDI
15 Haziran 1950’de başlayıp 27 Temmuz 1953’te sona eren Kore Savaşı’na katılan Kore Gazisi rahmetli Ahmet Arslan’ın da eşi olan Cemile Arslan, koronavirüs hastalığına yakalanıp bu zorlu süreci atlattı.

Kapısında Vefa Sosyal Destek Ekipleri’ni görünce duygu dolu anlar yaşayan Cemile Arslan, ekip çalışanlarına bolca dua etti.

TEDBİRLERE UYALIM
Tüm vatandaşların koronavirüs salgınını ciddiye alması gerektiğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Vatandaşlarımızın işi ciddiye alması gerektiğini görüyoruz. Sosyal medyadan sürekli ‘tedbirlere uyun’ çağrısı yapıyoruz. Devletimiz vatandaşlarımızı daha fazla bilinçlendirmeye çalışıyor. Ekip olarak herhangi bir mağduriyet yaşanmasın, vatandaşımız zorda kalmasın diye yardım etmeye gayret ediyoruz. İnşallah bu süreci en kısa sürede atlatırız ve tekrar İlkadım’ın meydanlarında buluşuruz” diye konuştu.

Kapısında Vefa Sosyal Destek Ekipleri’ni görünce duygu dolu anlar yaşayan Cemile Arslan, ekip çalışanlarına bolca dua etti.

Kore Gazisi rahmetli Ahmet Arslan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz