Çarşambaspor’dan Şampiyonluk Turu

0

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ve Teknik Direktör Kenan Yelek şampiyonluğu tescillenen Yeşil-Beyazlı ekiple ilgili açıklamalarda bulundu. Ardından şampiyonluk turu atıldı.

Çarşambaspor Tesisleri önünde bir araya gelen Kulüp Başkanı Özkan Yıldırım ve Teknik patron Kenan Yelek, son yaşanan gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yönetim kurulunu oluştururken hedefi şampiyonluk olarak koyduklarını dile getiren Başkan Yıldırım, Bütün planlarımızı ve çalışmalarımızı bunun üzerine yapmıştık. Hocamız Kenan Yelek ile birlikte emeğimizin karşılığını aldığımızı düşünüyoruz. Bu başarıyı da oyuncularımız ve taraftarımızın desteğine borçluyuz” diye konuştu.

SÖZLEŞME YEMEKTE İMZALANACAK
Kenan Yelek ile prensipte anlaştıklarını dile getiren Yıldırım, “Camia olarak beraber olacağımız yemekte, sözleşme imzalayacağız ve yolumuza şampiyonluk olarak devam edeceğiz” dedi. Transfer konusunda da açıklama yapan Yıldırım, “Görüştüğümüz oyuncular var. Henüz resmi imza atmadık. Bu hafta itibariyle kolları sıvayıp iç transferlerden başlayacağız. İlk önce iç transfer, ardından hocamız Kenan Yelek’in raporu doğrultusunda dış transferler başlanacak” dedi.

‘ÇOK ÇALIŞTIK BAŞARDIK’
Şampiyonluk parolasıyla yola çıktıklarını dile getiren Teknik Patron Kenan Yelek, “Başkanımız Özkan Yıldırım, Belediye Başkanımız Halit Doğan ve yönetim kurulu ile istişare yaparak Çarşambaspor’u şampiyonluğa nasıl taşıyacağımız konsunda çok çalıştık. Başkanımız Özkan Yıldırım, bir abi, arkadaş gibi yanımızda oldu. Bizden istenen ve özlenen şampiyonluk hedefini şehrimize kazandırdık. Hedefimiz başarı. Yönetimle yapacağımız iyi bir çalışmayla Çarşambaspor’u iyi bir futbol ile bir üst Lig’e çıkarmak için tüm mücadelemizi” şeklinde konuştu.

ŞEHİR TURU ATILDI
Çarşambaspor Kulübü yönetim teknik ekip ve futbolcular sabah saatlerinde tesislerde toplandı. Açıklamalar sonrasında ise şehirde şampiyonluk turu atıldı. Oyuncular ve yönetim Çarşamba halkını selamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz