Çarşambaspor’da Şampiyonluk Mutluluğu

0

TFF’nin gerçekleştirdiği toplantı sonrasında yapılan açıklamayı değerlendiren Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, “Bu sene Çarşamba halkına verdiğimiz sözü tutarak takımımızı 3. Lig’e çıkardık” dedi.

Sezon başında Çarşamba halkına profesyonel lig için söz verdiklerini dile getiren Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, “2019/2020 sezonunun başında yapılan kongre ile göreve geldiğimizde Çarşamba halkına Çarşambaspor’u 3. Lig’e çıkaracağımıza dair bir söz vermiştik ve ligin bitimine 5 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ettik. Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle ligler askıya alınmıştı. TFF gerçekleştirdiği toplantıda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden 11 grubun şampiyonu 3. Lig’e çıkarıldığını açıkladı. Federasyon bu süreçte en doğru kararı verdi. 3. Lig ilçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

ŞİMDİKİ HEDEF 2. LİG
Göreve geldiklerinde ilk hedeflerinin 3. Lig olduğunu dile getiren Yıldırım sözlerini şu şekilde sürdürdü:; “Biz göreve geldiğimizde hedefimiz öncelikle 3. Lig ve alt yapıdan ilçemizin oyuncularını takıma kazandırmaktı. Şampiyon olarak 3. Lig’e çıktık ve altyapı kategorilerinde de başarılı olduk. Bundan sonraki hedefimiz de 3. Lig’den 2. Lig’e yükselmek ve bunun için de Yeşil-Beyaz renklere gönül vermiş taraftarlarımızı yine yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz