Çarşambaspor’da İç Transfer Başladı

0

Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, iç transferde çalışmalara başladıklarını ifade ederken, hoca konusunu da hafta sonuna kadar netleştirmeyi planladıklarını söyledi.

Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, hoca konusundan transfer çalışmalarına kadar bir konuda açıklamalarda bulundu. Kenan Yelek’le ilgili çıkan haberlere değinen Başkan Yıldırım, “Kenan hocamız, cenaze nedeni ile İstanbul’da bulunuyor. Dolayısı ile kendisi ile henüz bir görüşme yapamadık. Yolumuza kendisiyle devam etmek istiyoruz. Yazılanların aksine şu anda hoca konusunda net bir durum yok” ifadelerini kullandı.

TRANSFERDE DÜĞMEYE BASILDI
Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, “Yeni sezonda 3. Ligde mücadele edeceğiz. Bu başarıda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 3. Lige çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İç transfer için düğmeye bastık. Yolumuza devam etmek istediğimiz veya bizimle devam etmek isteyen sporcularımızla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Çarşambaspor’a yakışan güçlü bir ekip ortaya çıkarma düşüncesindeyiz” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK KONVOYU
Başarılı teknik adam Kenan Yelek’le, şartlar oluşması durumunda Perşembe günü görüşme yapacaklarını dile getiren Yeşil-Beyazlı ekibin Başkanı Özkan Yıldırım, “Perşembe günü muhtemelen bir görüşme yapabiliriz. Ayrıca cumartesi günü ise ilçemizde şampiyonluk konvoya yapmayı planlıyoruz. Bunları muhtemel olasılık olarak söylüyorum. Bir gün önce veya sonra olabilir. Farklı noktalara çekilmesini istemiyorum. Etikte olmaz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz