Çarşambaspor’da 2 Ayrılık

0

Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, kadroya iki oyuncu transfer ettiklerini, iki oyuncunun da takımdan ayrıldığını söyledi.

Misli.com 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Çarşambaspor’da yeni sezon hazırlıklarının yanı sıra transfer çalışmaları da sıkı bir şekilde sürüyor. Son gelişmelerle ilgili olarak bilgiler veren Kulüp Başkanı Özkan Yıldırım, “Yeni sezon hazırlıklarımızı Adapark Tesisleri’nde sürdürüyoruz. İkinci devrede daha güçle bir ekip olmak için çalışmalarımız devam ediyor. İkinci yarı daha da iyi olacağız” şeklinde konuştu.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
Transfer çalışmaları ile ilgili olarak ta bilgiler veren Başkan Yıldırım, “Daha önce de açıkladığımız gibi Yılport Samsunspor’dan genç oyuncu Ceyhun Çepnioğlu ve Fatsa Belediyespor’dan orta saha oyuncusu Rıdvan Sağlam’ı kadromuza dahil ettik. Kaan Dorak ve Muhammet Can Öztürk takımdan ayrıldı. Bir oyuncu daha kadroya dahil edeceğiz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Netleştiğinde kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

ESKİ GÜNLERİNE GELECEK
Takımın dokusunu değiştirmek istemediklerine dikkat çeken Başkan Yıldırım, “Aramızdan ayrılan futbolcularımıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Çok transfer yaparak takımın ahengini, dokusunu ve huzurunu bozmak istemiyoruz. Sonuç itibarı ile bizleri bulunduğumuz yere mevcut oyuncularımız getirdi. Çarşambaspor olarak hedefimiz ve yapmak istediklerimiz belli. Kulübümüzü tekrar eski günlerine kavuşturmak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz