Çarşambaspor’a Yeni Takım Otobüsü

0

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta şampiyonluğunu ilan eden ve 3. Lig’in kapısını aralayan Çarşambaspor, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın katkılarıyla yeni takım otobüsüne kavuştu.

BAL 4. grupta şampiyonluğu garantileyen Çarşambaspor, yeni otobüsüne kavuştu. Yeni takım otobüsünde inceleme yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşambasporumuz bu sene ligin bitmesine 5 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. İnşallah ligin bitmesinin ardından gerçekleştirilecek olan play-off maçları sonunda Yeşil-Beyazlı ekibimiz 3. Lig’e yükselecek, buna bütün şehir olarak inanıyoruz. Profesyonel ligde mücadele edeceğine inandığımız Çarşambasporumuzun da kendine ait bir takım otobüsü olmasını istedik ve gerekli girişimleri yaparak takımımıza takım otobüsünü kazandırdık. Çarşambasporumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu takım gelecek yıllarda da pek çok başarıya imza atacak” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUĞU GARANTİLEDİ
Çarşamba gibi büyük bir şehrin takımına da kendi otobüsünün yakıştığını dile getiren Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ise şunları söyledi: “Öncelikle şehrimizin markası olan Çarşambasporumuza bu takım otobüsünü kazandırdığı için Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a teşekkür ediyorum. Çarşamba 137 bin nüfusa sahip büyük bir şehir ve deplasmanlara kendi otobüsümüzle gidemiyorduk. Başkanımız Halit Doğan ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde BAL Ligi’nde şampiyonluğunu ligin bitimine 5 hafta kala ilan etmiş ve play-offlarda da başarılı olarak 3. Lig’e çıkacağına ve şehrimizi profesyonel ligde temsil edecek olan takımımızın kendine ait bir takım otobüsü olması gerektiği fikrinde birleştik” dedi.

KENDİ OTOBÜSÜMÜZLE GİDECEĞİZ
Yapılan çalışmalar neticesinde Yeşil-Beyazlı ekibe kendi takım otobüsünü kazandırdıklarını dile getiren Başkan Yıldırım, “Koronavirüs nedeniyle ertelenen ligler 18 Temmuz tarihinde başlayacak ve kalan maçlarımızda da aynı özveri ile mücadele edeceğiz ve play-offlarda da başarılı olarak 3. Lig’e çıkacağız. Çarşamba’nın takımı Çarşambaspor da bundan sonra deplasman maçlarına kendi takım otobüsü ile gidecek” ifadelerini kullandı. Şehir turu atılarak tanıtımı yapılan yeni takım otobüsü daha sonra Adapark Spor Kompleksi’nde bulunan Çarşambaspor Tesisleri’ne götürüldü.

ŞEHİR TURU İLE TANITTILAR
Çarşambaspor’un yeni otobüsünün tanıtımı şehir turu atılarak yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz